magazyn energii gen 2

Poniżej znajdziesz informacje na temat:
Magazynu energii gen 2 48200-7/P48310-7

Magazyn  to 10kwh Bateria litowa do montażu na ścianie. Jest kompatybilny z ponad 20 markowymi falownikami. Obsługiwane są różne marki falowników zarówno off-grid, jak i hybrydowych.
Obejmuje 9,6 kWh, normalna pojemność obejmuje 200 A. Głównym materiałem jest akumulator Lifepo4. Monitor główny monitoruje i steruje systemem w czasie rzeczywistym. 
Obejmuje funkcję Wi-Fi łączącą się z falownikiem hybrydowym i może przeprowadzać ustawianie parametrów, koncentruje się na układzie czterech wymiarów: wysokiej gęstości energii, technologii produkcji o wysokiej wydajności, technologii o długiej żywotności i technologii o niskim oporze wewnętrznym.  

Dzięki magazynowi energii możesz  przechowywać NADWYŻKI energii, która GROMADZI SIE W DZIEŃ Z PANELI FOTOWOLTAICZNYCH I WYKORZYSTUJE WIECZOREM I  W NOCY. Magazyn energii to bateria/akumulator. Jego zadaniem jest jej przechowywanie energii elektrycznej, zmniejszyć swoją zależność od sieci energetycznej i korzystać z energii w razie jej awarii z magazynu energii.
 
Kiedy trzeba kupić MAGAZYN ENERGII – polecam gen248200 
Jest kompatybilny  markowymi falownikami. Obsługiwane są różne marki falowników zarówno off-grid, jak i hybrydowych. Lista obsługiwanych marek falowników jest dłuższa, co jest jedną z naszych zalet w porównaniu z innymi produktami. Wysokiej jakości litowo -żelazowa-fosforanowe bateria słoneczna, dłuższy czas pracy Dzięki wysokiej jakości ogniwom litowo-żelazowa-fosforanowa LI-FEPO4 bateria słoneczna GEN2 jest baterią o głębokim cyklu z ponad 6000-krotnym cyklem życia przy 80% DOD.
 
Bank energii 10kWh GEN2  Power cechuje:
– Pojemność: 10 kWh
– Długa żywotność > 10 lat
– Powyżej 6000 cykli ładowania/rozładowania
– Czas przechowywania energii po załadowaniu: do 12 miesięcy
– Różne formy ekspozycji: do zawieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze
– Elektroniczny wielofunkcyjny wyświetlacz do konfigurowania i monitorowania podstawowych parametrów
– Piękny design
– Montaż na ścian
– Możliwość łatwego przenoszenia dzięki zainstalowanym rączkom
– Możliwość połączenia równoległego z dodatkowymi magazynami do 144Kwh
– Przeznaczenie: instalacja fotowoltaiczna, która nie jest wpięta w sieć, a pozyskaną w niej energię magazynuje się w akumulatorach (system off-grid), instalacja fotowoltaiczna, która oprócz wpięcia do sieci publicznej jest również kompatybilna z magazynem energii (system hybrydowy)
– Niewielkie wymiary: szer. 48,5 x wys. 65 x gł. 25 cm
– Waga: 95 kg
– Certyfikaty: CE, UL1973, TUV, IEC62619, ROHS, UN38.3,MSDS